| imiplaceciocolatamult a întrebat:

Pentru voi, baieti, e chiar asa mare chestie sa dezvirginezi o fata?

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cam da pentru ca stiu ca nu a mai fost cu nimeni si se decide sa faca un pas important cu mine tocmai pentru ca are incredere in mine.
bine, eu n-am nici o problema daca nu mai e, pe noi parca ne intreaba cineva cu cate am fost...
unii cred ca va fi nemaipomenit si ca o vor face sa urle de durere, pentru ca asa vad pe net, dar de cele mai multe ori prima oara se termina repede, fata simte disconfort si e ceva normal

| mihai69 a răspuns:

Nu știu, n-am pățit încă așa ceva. sad
Dar sincer, mi-aș fi dorit (la timpul potrivit - acum n-aș mai vrea, e prea târziu)... Ar fi fost ceva frumos să descoperim împreună sexualitatea...

| neutrino a răspuns:

Asa ceva este un trofeu ce nu se merita ratat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal. Cum voi nu va doriti un fustangiu asa nici noi nu ne dorim o curva. Cand te gandesti ca persoana de langa tine nu mai e virgina inseamna ca ori a gasit pe altul inainte pe care sa-l iubeasca enorm sa i se daruiasca ori e proasta si s-a lasat pacalita. Banuiesc ca nimeni nu-si doreste o iubita proasta, iar in primul caz, daca a iubit pe cineva atat de mult, mi-ar fi teama sa nu-l iubeasca inca si pana mea, oricat tii la fata aia, cand stii ca s-a culcat cu altul inainte esti dezamagit orice ar fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Mai degraba o chestie neplacuta.

| yonutzBT a răspuns:

Pentru mine conteaza foarte mult ca fata de langa mine sa fie virgina, asta nu inseamna ca vreau neaparat sa o dezvirginez. Cred ca e mult mai important ca o relatie sa nu se rezume la sex.

| Stefan1412 a răspuns:

Da este un lucru greu...dar placutlaughing