| mario a întrebat:

In ce locuri ar trebui ca sexul sa fie interzis?

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

In locurile publice.

| Libelle a răspuns:

In Biserica.si in spital.in locurile astea ar trebui sa te simti tu si sa nu faci, nu sa-ti mai zica cineva ca e interzis.

| RobertClaudiu a răspuns:

Niciunde

| Marcelino a răspuns:

In locuri publice, desigur!

| BoBoLiNo92 a răspuns:

In scoli devil devil devil Pe catedra profesorilor devil Sa ejaculezi pe scaun rolling on the floor Mama Mama ce tare ar fi rolling on the floor

| RUMBURAK a răspuns:

In biserici si locuri frecventate de copii.

| DorDeL a răspuns:

In jungla

| Ghindă a răspuns:

In cancelarie, sau pe banca de la scoala... Dar tu sigur ai facut asa ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu pui asemenea intrebari, deoarece nu ai ce face.Sau chiar, nu te duce putin mintea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In copaci si pe blocuri.