| iubita_7611 a întrebat:

In ce locuri publice ati face/facut >sex?:
funda love struck
eu as fi dispusa sa fac cam oriunde cred big grin

Răspuns Câştigător
| BeHappyForMe a răspuns:

Si as mai face in mare e visul meu, am o prietena care a facut in taxi dar erau amandoi (ea si prietenul) ametiti de la un chef.

11 răspunsuri:
| User a răspuns:

Waw. Oriunde? Ai perversativele la tine?laughing

| oz a răspuns:

Peste tot.In scara blocului, in carrefoure, in cora, in autobuz, in metrou, in padure, la strand, la mare, la bunicu' in camera, la scoala, in cancelarie, in tren, pe bloc, pe casa vecinului, in fata parlamentului, in spital, intr-un ofelinat(chiar in fata copiilor, ce tare sunt big grin ), in irak, pe un tanc, in parc, in piata, la concertul lu' guta, in sunt, in gara, pe sine, pe derdelus, pe sanie...
daca nu imi dai fundita...nu stiu ce se va intampla cu mine.

| Cretaker a răspuns:

Meh.

| BeHappyForMe a răspuns:

Noi am facut in birou la taicaso si taicaso era in camera de alaturi vorbea cu un client(are un magazin de telefoane). am vrut odata sa facem in toaleta la un club dar nu s-a intamplat.

Răspuns utilizator avertizat
| bulgaras_3493 a răspuns:

Tu nu esti intreaga la minte.
Pui niste intrebari de 0. 00001 puncte:-|

| Mike_7143 a răspuns:

Peste tot, unde ai putea fi vazut. Am facut-o in pat, alaturi de o colega de camera care dormea - in pat separat. (ma intreb, oare a putut sa doarma? in conditiile in care pe mine ma trezesc din somn vecinii de deasupra)

| WiPi a răspuns:

Nicaieri laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mias dori sa fac pe biroul profesorului sau ori unde da in schoala ce ar fi la ora de religie rolling on the floor te pup (parfumel_pustiu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OZ, mai aveai putin si-ti facei sex si in gura laughing