| Andyut a întrebat:

In clasa am o fata care se cam da la toti baietii.Si mai ales la minestraight face. Mereu cand sunt la baie, vine si ea, incepe sa ma sarute peste tot, sa ma linga si mereu imi pune mana pe penis, sau imi ia mana sa i-o pun pe sani sau fund.Eu am prietena la care tin foarte mult.Chiar nu ma intereseaza aceasta fata, dar ea tot continua sa faca asta cu mine. Daca ii spun sa se potoleasca, sau incerc sa ii iau mainile ma lovestestraight face. Nu stiu ce sa fac. Mi-e frica ca imi voi pierde prietena daca afla.

12 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ignor-o! Fetite ca astea merita batute. Nu-i da atentie si incearca sa...o eviti. Dar nu in sensul de a te ascunde sau a fugi de ea! Pur si simplu sa-i arati ca e o proasta, ceea ce si cred ca e. Fetele care fac acest lucru, mai ales cu japca, chiar nu sunt sanatoase.

| elasexygagica a răspuns:

Nu ma fa sa radlaughing auzi ca nu-i place, fi serios, recunoaste ca iti place la nebunieelove strucklove strucklove struck

| harciog a răspuns:

Stai la mila prietenei tale sa-ti dea scoica nu fi prost.Ptr ce sa iei ceva moaca? Nu vad un gest barbatesc.Barbatii adevarati se dau in stamba dupa sentimentalisme ieftine in timp ce femeile lor ramin cu saminta-n scoica.

| anka89 a răspuns:

Simplu,spune-i sa nu se mai poarte ca o curvulita ca ti se cam face scarba de ea, mai ales ca iti face impresia ca se cam da pe tava.Incearca sa eu spui cu multa rautate ca se simta prost, sa ii fie dupa aceea si rusine sa te priveasca.Cu tampite de genul asta nu ai cum sa scapi evitand-o sau ignorand-o, umileste-o in cel mai rau mod posibil.Sau spune-i ca nu ai de gand sa ii dai vreo m**e in baia scolii, doar pentru ca nu iti faci de lucru cu curve.Foloseste cuvantul"curva",in cuvantul ce umileste cel mai mult o fata, mai ales cand nu e bine venita si incearca doar sa te desparta de prietena ta ma gandesc.
Nu ii cazul sa faci ceva cu ea doar pentru ca ea sa nu creada ca esti impotent sau prost, ti-am zis umileste-o

| Kylexy a răspuns:

Da una in mufa nu ii poti da, daca nu intelege de vb buna.

| Yaguar a răspuns:

Spune-i ca ai prietena.
Si ea sa nu se mai vire pe la tine.
(Unei curve mult nu trebuie sai explici).
Daca te loveste inseamna ca nu ii explici asa cum trebuie.
Poti so iaia peste picior:chind te saruta sau iti pune mina pe fundul ei, sa te faci ca iti este greata aceasta nu o sa-i placa deloc, iar chind esti in public ea daca se apropie te faci ca iti este greata. Nu o sa ii placa sa fie mereu asa injosita de tine si atunci nis nu o sa se mai apropie, cu prostii.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Ce sa-i ceri c**** tot c**** ramane

| sebastyancuidiny a răspuns:

****-o, apoi se potoleste...greu?

| UPT a răspuns:

Rupei bluza, sa nu mai poata sa iasa din toaleta, si apoi o sa se potoleasca...

| gaby37 a răspuns:

Hai ma ca oricine a cunoscut o fata ca ia
Ce sa faci ****-o ba poate are HIV

| Razvy112 a răspuns:

LoooooL mie dc nu mi se intampla asa?
Acum pe bune in caz de o fu** sa te protejezi. Eu zic sa nu o satisfaci pentru ca risti sa iti pierzi prietena si nu se meritawinking
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai ma ce vrea ca n-o fi sfarsitul lumii.mai bine sa te creada slab decat prost.sau impotent.