| Alleeexaa a întrebat:

In curand este ziua prietenului meu. Ii place foarte multtt The Lord of the Rings asa ca i-am luat cartile. Dar mai vreau ceva, tot in legatura cu LOTR. M-am gandit la inel dar in Romania am gasit doar peste 60 lei(fier). de pe ebay e prea tarziu sa comand.

Mai dati-mi idei ce sa-i fac/cumpar. Sau daca stiti de unde as putea sa cumpar inelul mai ieftin (mi-ar placea sa-i fac eu ceva, in legatura cu filmul, sa fie si ceva facut de mine) si sa i le impachetez mai special.

Multumesccc si

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Exista si Ralucax si Alleeexaa si va jucati cu acelasi prieten?