| Alleeexaa a întrebat:

In curand este ziua prietenului meu. Ii place foarte multtt The Lord of the Rings asa ca i-am luat cartile. Dar mai vreau ceva, tot in legatura cu LOTR. M-am gandit la inel dar in Romania am gasit doar peste 60 lei(fier). de pe ebay e prea tarziu sa comand.
Mai dati-mi idei ce sa-i fac/cumpar. Sau daca stiti de unde as putea sa cumpar inelul mai ieftin (mi-ar placea sa-i fac eu ceva, in legatura cu filmul, sa fie si ceva facut de mine) si sa i le impachetez mai special.
Multumesccc

2 răspunsuri:
| GabrielCIG a răspuns:

Avand in vedere ca esti una din persoanele care mi s-a parut ca posteaza intrebari cu un motiv. am cautat ceva pe net si am gasit :
http://www.okazii.ro/......a119142156
Garantez livrarea si tranzactia corecta si fara probleme... (vanzator premium)

| TwilightAliceCullen a răspuns:

Buna! Eu zic sa ii faci si o felicitare. O s-o puna bine si peste un timp cand o sa dea peste ea o s-o citeasca si o sa-si aminteasca cu drag. Ai putea sa desenezi cateva dintre personajele din LOTR si sa te desenezi impreuna cu el printe personajele respective, poti sa faci un album cu poze numai cu voi, sa desenezi pe pagini inimioare... Sper ca te-am putut ajuta...Succes si la multi ani!