| SlowLikeSnow a întrebat:

In curand o sa ma intalnesc cu x si cred ca se lasa cu sarut. faza e ca eu am mai fost cu un baiat y acum un an si ne'am sarutat doar o data si nu a fost un sarut prea reusit, de atunci nimic, acum am niste emotiii de mor, el e experimentat clar! nu e loc de indoiala si ma gandesc ca o sa vada ca sunt prafI don't want to see si pfoai... ce sa fac sa scap de senzatia si emotiile asteasad

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Nu trebuie sa ai emotii, stai linistita ca nici el nu a fost expert de la inceput, si o sa inteleaga.
Nu trebuie sa ai emotii pentru ca nu o sa se intample absolut nimic iesit din comun, ai sa vezi ca o sa fiti incantati amandoi dupa o asa experienta, plus, ca poate o sa fie mandru ca esti al doilea baiat pe care il saruti.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca in ziua de azi x paraseste pe y ca nu stie sa sarute chiarca ne-am dus dq de totrolling on the floor, mai nici el nu s-a nascut invatat, asa si tu, nu e ca trebuie sa aiba pretentii, dor nu ai 30 de ani si 5 ex soti ( acum exagerez si eu narolling on the floor ), daca tine la tine te ia si te invata le daca tot le are cum zici tu tongue

| guesswhosas a răspuns:

Nu te gandii la ce se va intampla..traieste momentul si totul va fi bine..si nu uita x este mereu diferit de y laughing..Succes!happy