| piruleta a întrebat:

PENTRU BAIETII! happy Daca va place cum saruta o fata o mai sarutati de fiecare data cand aveti ocazia. Faza e ca ieri un baiat m-a sarutat si eu nubstiu daca sarut bine dar cred ca da, el a continut sarutandu-ma de fiecare daca cand avea ocazia.

1 răspuns:
| GreenB0y a răspuns:

Adevar si provocare =]]] Sticluta...Ce mai joc si eu cu colegii.Nu-i o chestie ca ai saruta tu bine, poate face asta doar de dragul jocului.Ce trebuie sa faci tu:Baietii mereu vorbesc intre ei despre chestii din astea, deci solutia e sa vorbesti cu prietenul lui cel mai bun si sa vezi daca a vorbit ceva de tine:* Bafta.