| Raluca0546 a întrebat:

In curand va fi ziua unui baiat de care îmi place dar el nu ma place.
Prin ce mod pot sa-l recuceresc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Recuceresc" presupune ca l-ai cucerit in trecut. Si, sunt sigur ca va fi un soc, dar doar pentru ca tu placi pe cineva nu inseamna ca si acel cineva te va placea pe tine...

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin perseverenta si un comportament adecvat. Succes!

| Mussette a răspuns:

Printr-un cadou dragut, spintr-un apropo sa faca cinste si o iesire in 2, prin comportamentul tau sa fie placut, cu un zambet hot si o privire patrunzatoare.winking

| Neamtu_Marian_1993 a răspuns:

Il poti cucerii cu o armata solida, cu multa perseverenta, cu o strategie buna. Dupa toate astea infrange.i armata si l.ai cucerit.

| Raluca0546 explică:

Multumesc mult tuturor.Sunteți cei mai tari