| KissUbaby a întrebat:

Eu am fost cu un baiat pentru 3 luni! dar s-a despartit de mine de curand pentru ca nu ma mai iubeste.eu am uitat de el dar tot il mai iubesc putin. el invata in scoala cu mine, si o place pe colega mea dar ea nu-l place. ce as putea face ca sa-l recuceresc? astept raspunsuri cat mai multe!

Răspuns Câştigător
| DeEa_5512 a răspuns:

Deci daca el s-a despartit de tine chiar nu ar mai merita sa incerci sa il recuceresti...sh daca chiar nu te mai iubeste, ar fi ffff greu...
dar daca chiar il vrei inapoi poti sa incerci sa comunici mai mult cu el, sa intri in grupul lui de prieteni si sa iesi cat mai mult cu el si prietenii lui.
dar ai grija sa nu ajungi "pe muchie de cutit" din cauza lui...adica sa nu te sacrifici pentru el.si eu am incercat sh am vrut sa fiu colega buna care face totul pentru el sh chiar am patit-o...am luat un 4 din cauza lui!
sper ca ti-am fost de ajutor:* imi dai fundoiul plz?:*

1 răspuns:
| KissUbaby explică:

Merci mult...eu deja am inceput sa fac prea multe pentru el...