| Ella_6945 a întrebat:

In curand vine ziua prietenului meu, face 14. Ce sa ii iau? Sunt intr-o dilema totala. ceasuri nu prea poarta.astept sfaturi va rog. funda si vot, normal!

Răspuns Câştigător
| Crisis a răspuns:

Parfumurile nu sunt cadouri prea bune, pentru ca nu poti stii exact daca ii va placea.
Eu zic sa-i iei un tricou/camasa/bluza si un bilet la un film impreuna cu tine thinking Asta daca nu e pretentios...

5 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Pai un parfum, un tricou, o poza cu voi... Ceva dragut :X Eu i-am luat lu' iubi un parfum si un tricou happy

| LeuTz a răspuns:

Du-te cu el si cumpara-i un parfum.Cumpara ceva folositor daca tot o faci

| LaadyH a răspuns:

O bluza ceva cu o formatie sau ceva ce ii place.
poti sa ii pui o poza cu voi doi in rama.
Ori un parfum.
Sau ceva ce stii ca are nevoie.
Sau poti sa ii faci o prajitura.
Nu prea am idei, dar sper ca te-am ajutat:*

| LaadyH a răspuns:

Atata timp cat e prietenu` tau e si normal ca ii stii gusturile, nu crezi?laughing)

| igori001 a răspuns:

Un lant la git sau o bratara de argint... ideea mea