| anonim_4396 a întrebat:

As dori de la inceput sa mentionez ca sunt sora utilizatorului cu mult mai marehee hee asta ca sa evitam mici neintelegeri...problema sta in felul urmator: imediat vine ziua de nastere a prietenului meu si habar nu am ce cadou sa ii fac,mi-a ori sa-l surprind cu ceva nou deoarece ceasuri,tricouri cu mesaj personalizat,cani,bijuteri i-am tot luat. mai este si problema ca lui nu-i prea plac accesoriile si nici lucrurile nefolositoarestraight face sunt intr-o mare dilema, habar nu am ce cadou sa ii fac...cu ce sa il surprind?

Răspuns Câştigător
| 7 a răspuns:

Ii poti face un tort sau poti sa il surprinzi cu o cina romantica.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ce zici de o icoană de argint! Sau dacă stai slăbuţ financiar cel puţin argintată! E de efect! Pute-ţi merge împreună la biserică s-o sfinţiţi! La mulţi ani şi din partea noastră! Să vă iubiţi maxim!

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai fai un tort, ia o pineata si pune 20 lei in ea.Adui o minge de fotbal si gaseste niste jocuri gen monopoly, nu te supara frate, iubirea nu canta cea ce zice.

| wj a răspuns:

Lenjerie intima sexy, sampanie, frisca, muzica in surdina, lumina slaba si o fundita de cadou pe tine. A? Ce zici?tongue

| Wo0zyEX a răspuns:

Paii poti intr-o cutie maree mare oranata sa pui bomboane si eventual o bratara, un ceas ce vrei...Si cativa bani.