| allyce a întrebat:

In curind eu si prietenul meu implinim 100 de zile de cind suntem impreuna...si as vrea sa-i fac o surpriza originala... Ceva idei? Fundita.(L)

4 răspunsuri:
| ColaCola a răspuns:

Prima fata am crezut ca scrie 100 de anilaughing.Pai,nu stiu,incearca ceva dragut. Spre exemplu ceva facut handmade, adica de tine.Ia un portofoliu, pune niste foi colorate in fiecare folie din portofoliu si lipeste pe fiecare foaie cate o poza si pune cateva declaratii de dragoste pe ele.
Cumpara-i ceva dragut.Un ursulet Me to you micut cu Inimioara I love you.Bobo Shop daca ai in oras, au niste lucruri super acolo.
Sper ca am ajutat:*

| VacutzaRoscata a răspuns:

Un sex oral love struck

| ProjectJackpot a răspuns:

Aha, este un fel de record, trebuie sarbatorit...
Daca erau ani, mai intelegeam, dar asa...

| crisbella a răspuns:

Poti inrama o poza cu voi 2:X mi se pare ceva natural si foarte frumos:X