| Dyva91 a întrebat:

In curind eu si prietenul meu implinim 5 lunisoare de cind suntem impreuna si eu as dori sa-l cadonez dar problema e intra ceea ca nu stiu cu ce?! ajutati-ma va dog... urgent trebuie...
dau fundita...
mersi anticipat...

Răspuns Câştigător
| AndraCB a răspuns:

"sa-l cadonez" inseamna ca vrei sa-i cumperi un cadou? laughing E foarte simplu: de cati bani dispui? Daca ai putini, i-ai ceva ieftin, dar care sa nu para ieftin. Ii poti lua o cravata daca poarta, un tricou, un film care ii place ft mult sau pe care si-ar dori mult sa-l vada, albumul cantaretului preferat, ii poti lua un album in care sa pui poze cu voi 2 etc. Daca ai cash mai mult, ii poti lua un ceas de firma (poti gasi si la outlet, sunt reduceri ft mari), un parfum daca ii stii gusturile (parfumurile ieftine nu se fac cadou), un joystick daca se joaca mult pe comp, un xbox chiar, bilete la un concert sau la un meci important de fotbal/basket/handball... Gandeste-te la ce ii place sau ce isi doreste de mult. E foarte usor sa gasesti cadou pentru cineva cand il cunosti indeaproape (iar eu zic ca il cunosti). Succes! Sper ca e un baiat bun si merita!