| Adutzaa23 a întrebat:

Hey buna)))am si eu o intrebare.Pe 26 septembrie eu si prietenul meu implinim un an decind suntem impreuna, si as vrea citeva idei originale pentru ai face o surpriza care sa il surprinda.Va rog mult ceva frumos...ms:*:*:*))))

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Uite o idee super: http://www.surprizewow.com/cadouri/ciocolate-cu-biletele/
Eu am pus-o in aplicare si a iesit super.

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ce tot aveți mă cu idei originale? Dacă nu vă convine, de ce nu le gândiți voi?
Mai ai timp până atunci. Te gândești la ceva util, de care s-ar putea folosi, ce l-ar ajuta, ceva de purtat... ceva ce nu are.

| Adutzaa23 explică (pentru h3r):

Deci toate ideile mele s-au epuizat pe parcursul relatiilor......nici nu-mi trece prin cap ce cadou sa ii iau((((

| Issabela26 a răspuns:

Depinde ce cadouri i-ai facut pana acum. insa poti sa ii iei cv personalizat daca ii plac chestiile de genu asta (o cana un ceas de perete un pad chestii din astea) ori ii poti lua cava util gen o bluza sau cv de genu. imi mai poti lua si o bijuterie iar daca ati trecut la alta etapa a relatiei ii poti face o seara "de neuitat"

| Adutzaa23 explică (pentru Issabela26):

Pin acum i-am facut o canuta personalizata, poze cu noi 2 cina romantica, portmoneu un tricou....deacum nu-mai stiu ce...