| corina26angela a întrebat:

In februarie menstruatia mea s-a terminat cam pe 5 si luna aceasta trebuia sa-mi vina pe 6-8 martie luna asta si nu mi-a mai venit. Mi-a intarziat cu mult timp... Un sfat ceva? ( nu am intretinut relatii sexuale )

Răspuns Câştigător
| SSweetAAngel a răspuns:

Si eu am mai patit, mi-a venit dupa 2 saptamani. Probabil ai luat pastile sau ai depus efort exagerat, dar nu iti face griji, o sa iti vina, dar daca intarzie mai mult de o luna consulta un ginecolog.

1 răspuns:
| corina26angela explică:

Multumesc mult de ajutor si incurajare