| Clickallow a întrebat:

In general dupa a cata intalnire intretineti relatii sexuale?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Depinde de atractia fizica si de perioada ciclului ma refer la fete, la baieti din prima ar fi ok

11 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Dupa ultima

| Emilian65 a răspuns:

Depinde cum negociaza cei doi parteneri.

| Nemessys a răspuns:

Poate sa fie si dupa prima, poate sa fie si a100-a. Nu conteaza. Si nu exista un numar pentru asa ceva. Fiecare cum doreste.

| Goete a răspuns:

Deci eu intretin relatii sexuale cu prietena mea chiar si fara prima intalnire cu altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista vreun tipar

| missfatadelatara a răspuns:

Când vrei, chiar și din prima secundă în care îl / o vezi. (Oral, anal, normal, asta e ordinea corecta.)
Și neapărat FĂRĂ PROTECȚIE! Plăcerea întâi de toate!
SUCCES.

| Camuflaj2017qp a răspuns:

73, e batut in cuie, daca nu am trecut de 73 nici nu intra in discutie laughing)

| DaNaX20 a răspuns:

A 5-6a oara. Incep cu sexul oral.

| DiannaManole a răspuns:

Cred ca nu exista un termen anume, insa daca te-ai ''incins''repede...merge si din prima, insa daca esti fata, de obicei baietii, isi fac o impresie gresita despre asemenea fete, sustin si eu asemenea parere, daca esti baiat..probabil e ceva de moment - aventura. Depinde de fiecare.

| Clickallow explică:

Intreb pentru cei ce chiar au relatii si nu sunt prea urati si inchisi in casa. Eram curios la fiecare cand s-a intamplat. Nici nu credeam ca exista un tipar, dar aici vad ca sunt la misto pentru o simpla intrebare.

| Reaper007 a răspuns:

No, dacă ai noroc se poate întâmpla de la prima întâlnire dar dacă ai ghinion și nimerești cu una care vrea să avanseze în relație treptat o să îți crească păr la p**ă până se va întâmpla.