| Anonimăă_8652 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre hermafroditi? v-ar tine sa intretineti relatii sexuale cu ei? sa vad. >:

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Hermafroditii is oameni batuti de soarta...nu mar tenta asa ceva

| push2gl a răspuns:

Mie imi place o viata normala nu sa fac experimente de acest gen care poate m-ar marca pe viata, cine vrea sa incerce n-are decat

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Ce pnm m-ar pune ala/aia sa ii sug scula sau sa ii bag propria scula in p***a straight face doamne fereste sau sa aiba tate si scula...as face infarct.

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Ei bine, cred că sunt nişte oameni foarte--- interesanţilaughing, dar destul de dezechilibraţi din cauza acestui stil de viaţă sau, din potrivă, foarte echilibraţi.
Anyway, nu cunosc nici un hermafrodit, aşa că nu pot avea o părere despre ei, so.
Cred că ar fi la fel ca un act sexual obişnuitlaughing
Asta dacă n---

| rlkaa a răspuns:

Omfg laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si daca m'ar tine as putea sa mai fac ceva? Din moment ce ma tine laughing?

Si totusi raspunsul e nu.

| Paulzancu a răspuns:

Nu cunosc prea multe ca sa pot sti exact. Am vazut cateva clipuri si poze cu persoane hermafrodite care mi-au placut si ma atrag