| anonim_4396 a întrebat:

In general, pana la ce varsta sunt activi sexual oamenii?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Femeile pana la menopauza 50 de anii, barbati tot pe acolo, dar nu in toate cazurile desigur

| corbulalbrosu a răspuns:

Aceasta intrebare in mod normal ar fi trebuit sa o adresezi Mamei Omida deoarece probabil ea cu al ei glob de cristal ti-ar putea oferit raspunsul precis, exact si bineinteles...corect. big grin

| SG1995 a răspuns:

Cred ca cu aprox pana la 40-50 de ani, iar in unele cazuri chiar pana la 70 de ani, acum depinde de persoana (daca vorbim de oameni necasatoriti) sau de cuplu.

Răspuns utilizator avertizat
| AnoAnonima0 a răspuns:

Până când sunt morți sau spre sfârșite.