| anonim_4396 a întrebat:

Până la ce vârstă un barbat este activ din punct de vedere sexual?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Se cunsoc cazuri de oameni peste 80 de ani, care inca mai pot avea sex si concepe copilasi.

| Allina19 a răspuns (pentru Violleta2022):

Haha la 80 ani sex in pamant poate

| Violleta2022 a răspuns (pentru Allina19):

Razi pentru ca esti micuta si nu ai habar ca-i posibil, dar sunt studii si barbati care sunt inca potenti, chiar si la 80 de ani!

| Allina19 a răspuns (pentru Violleta2022):

Or fi dar sunt rari astia

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt barbati care sunt capabili sa intretina acte sexuale si dupa ce trec de varsta de 70-75 de ani. Cazuri concrete Ion Tiriac si Ilie Nastase, care au atat iubite cat si amante. Zilele trecute pe un post TV s-a anuntat ca un barbat de 80 de ani a violat-o pe vecina sa. Bineinteles ca sunt apreciate ca fiind exceptiile de la regula. rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Până nu uită la ce folosește puța...

| Sofer a răspuns:

Barbati puternici si la batranete au inca ciocanul tare.