| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu intrebarea de am pus`o mai devreme.http://www.TPU.ro/......tarzierii. am avut contact sexual, dar cu prezervativ desi acesta s`a rupt, eu fiind virgina, acest lucru intamplandu`se aproximativ acum o saptamana, iar mensturatia mi-a intarziat mai de mult...deci care ar fi cauzele posibile?

2 răspunsuri:
| ღBrUnEtHaAaღ a răspuns:

Eu cred ca esti insarcinata, insa du-te la medic, fa testul si vei afla!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ahaha!laughing

Fata mamii`! Daca ai avut contact sexual cu prezervativ dar s-a rupt...laughing. e aproape la fel ca si cum nu l-ai fu avut.

Cred ca ar fi cel mai indicat sa mergi la un doctoras sa vada daca ai ramas insarcinata fetito. fa un test.si daca ai ramas. du-te si fa avort.asta daca nu iti doresti copilul.

Vreau sa iti zic doar ca. e dureros. mi-a spus o prietena de-a mea. a facut si ea la fel ca tine.ma rog. Mia spus ca iti baga o chestie in vagin ca sa til deschida putin.si apoi baga un fel de.nu chiar cleste. dar are aceeasi forma.big grin.ma rog. i-a fost rau 3 zile.nici nu se putea misca din pat.asa ca. data viitoare fi mai atenta! si tu si toate fetele!happy