| KeepCalmThinkDiffrent a întrebat:

In licee, scoli si aproape peste tot exista si acel gen de oameni care stiu sa rezolve totul doar cu pumnulstraight face.

Intrebarea mea ar fi: cum ar trebui sa procedam atunci cand se ia un,, bataus" de noi? big grin

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Biutzu a răspuns:

Pai incearca sa ii spui mai sctirit"hai ce sa zic m-am saturat de fazele astepapa" cu o voce daca stii filmele alea in care o negresa da din cap si zice uhhmm.sau marog o expresivitate sa dea valoare vorbelor(genu fata superioara chiar de nu esti)

| Jables1 a răspuns:

Mergi la autoaparare.ai 3 variante.strigi la cineva sa te ajute, incerci sa negociezi si sa il faci sa inteleaga ca nu e bine ceea ce face, sau fugi.eu iti recomand cursuri de autoaparare.

| IsBlacks a răspuns:

ii dai de ii sar supapele... bataia e rupta din rai!

| andreiemil a răspuns:

Ignore
daca nu merge policeore
daca nu merge procuratore
si puscariore

| Wolf_Dark_1991 a răspuns:

Iti faci frumos rost de Cloroform, il prinzi singur si i pui la nas o batista inmuiata in cloroform, il tarasti in spatele scolii, i spargi rotulele, i scoti dintii din fata si il sodomizezi, bafta

| dbourosh a răspuns:

Il lasi sa te bata sau il bati tu pe el

| YanisTamas a răspuns:

Daca stii vorba asta si o aplici esti fericit ''Fuga este rusinoasa, dar e sanatoasa';' o aplici si nai probleme (cel putin un timp daca nu esti bun la alergat sau te mai intalnesti cu el prin oras)