| belanelu123 a întrebat:

În momentul în care ți a intrat ceva in vagin nu mai ești virgină?! Și încă ceva noi femeile cate găuri avem? Înafara de vagin?! Funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Virginitatea reprezinta un concept psihico-mental, astfel ca fiind vorba DOAR de o notiune care este imateriala/intangibila, in fapt ireala, reiese ca starea de virginitate nu poate fi nici macar atinsa voit/intentionat sau accidental. Notiunea de virginitate dispare/se pierde in momentul in care himenul si/sau vaginul intra in contact direct cu un penis real/adevarat al unui baiat sau barbat. Procesul de lezare, deteriorare si/sau rupere chiar si accidentala a HIMENULUI se numeste DEFLORARE dar/insa acest proces se poate produce numai strict in urma unei actiuni fizice, si reprezinta o stare vizibila, palpabila. Deflorarea poate sa apara sau sa se produca din mai multe/diverse motive, astfel ca aparitia deflorarii poate sa NU aiba absolut nici-o legatura cu activitatea sexuala. In functie de constitutia, de grosimea si de elasticitatea pielitei, himenul se poate leza/crapa/rupe adica DEFLORA in momentul in care fata face miscari ample de deschidere/indepartare larga/ampla a picioarelor, la balet, gimnastica, catarare/escalada, dans sportiv, ciclism, urcarea unei pante abrupte, etc.etc. Prin introducerea sau patrunderea oricarui alt OBIECT in afara de un PENIS real/adevarat in VAGIN, NU se va produce DEZVIRGINAREA respectivei "pasarici". Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Cate carii aveti in gura.

| Speed99 a răspuns:

Nu, te poti masturba cat vrei ca tot virgina ramai.

Esti fata si ma intrebi cate gauri ai, hm... stai ce

| Samariteanul a răspuns:

Aveti 3 gauri daca nu pui si ''porii' prin care respira pielea.Iar la aia depinde. Daca te-ai masturbat cu un obiect mai fortat nu mai esti virgina. Daca iti intra ceva in vagin cred ca nu mai esti virgina(dar aici nu sunt sigur)