| BlueBety a întrebat:

Dacă penisul nu a intrat de tot în vagin, înseamnă că încă ești virgină?

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asta i intrebare de oscar? laughing De ginecolog ai auzit? No meri la el si intreaba l drăguțo, dar ce varsta ai?

suntserios
| suntserios a răspuns:

In practica nu.
Nici în teorie.
Dar anatomic daca himenul este intact atunci ești inca virgina.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu mai poti fii virgina odata ce ai avut sex cu penetrare vaginala!
Adios virginitate!
Virginitatea a zburat din momentul cand s-a introdus primul cm de penis, in vagin!

Daca partida sexuala a fost neprotejata si erai in perioada fertila, poti sa fii chiar insarcinata...

| mihai69 a răspuns:

Numai pe jumătate. Sau pe sfert. Depinde cât a intrat.

| dullcat a răspuns:

Virgnitatea o pierzi cand himenul e rupt in urma penetrarii.

| Emilian65 a răspuns:

Nu mai esti virgina daca a intrat cocoselul lui in tine.

| VoidEternal a răspuns:

Nope.

| Miruna333 a răspuns:

Nu. Virginitatea are de a face cu primul contact sexual.

| 4evergentleman a răspuns:

Ești prihănită din momentul in care te-a penetrat. Adică nu mai ești virgina.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Nevermind