| RAY a întrebat:

In noaptea asta am aflat ca sunt un specimen care este urat de o printesa,motivul fata a vrut sa ma bage in friendzone iar eu nu am vrut asa ca i-am spus ca eu vreau doar sex de la sexul opus,ce i-am spus rau? daca asta e adevarul,poate era mai bine sa o mint ca caut o relatie nu sau ca caut sa fiu fratele ei,daca ma atrage sexual eu ce vina am, e imoral sa te atraga o fata sexual?

Răspuns Câştigător
| XTheAlex a răspuns:

Eu zic sa nu mai oferi așa multa sinceritate și iubire de la început.Ca Atuncia nu o să meargă...Sunt multe fete care te baga in seama doar că să facă mișto de tine, și eu m-am saturat de asta.Dar eu cred că o să întâlnești odată și odată în viața reală, că în cea virtuala nu prea mai ai cine să ai încredere...

64 răspunsuri:
| RAY explică:

Voi doi va combinati pana la urma?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cum sa nu

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Vrei si tu o bere?

| Drimmero a răspuns:

Asa, Ray, impune-te in fata lor! Cine sunt ele sa te bage-n friendzone?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Printese de pe Facebook bro, daca atat vreau in prezent nu vad ce am spus rau, amicitie virtuala nu vreau, relatie, prietenie doar sex atat

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Era vreo pitipoanca de maxim 15 ani? Persoanele de genul se ataca destul de repede.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu ca are peste 18 nu vreau sa devin muierea puscariasilor

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Riscul meseriei, daca depasesti varsta legala,, esti cam prins la menghina.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Si pentru sex la tel man?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Te iau pentru pedofilie virtuala/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Doamne ce ma fac daca era minora am sa am parte de puscarie, ce greseala am facut plangggggggggggg

| T0T a răspuns:

Nu e imoral să te atragă sexual ci e imoral să te atragă doar sexual. Tu nu știi ce e aia iubire. Iubirea implică sex dar implică și afectivitate, înțelegere. Nu că ele ar ști ce este xD

| RAY explică (pentru T0T):

Ci e imoral să te atragă doar sexual? stiu ce e iubirea dar numai cred in asa ceva, dar numai sa fiu in zona prieteniei, in prezent atat vreau ok sunt imoral

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Păi tu le vezi cum ai vedea niște păpuși sexuale. Ele pe lângă pussy au și creier, e normal să se simtă chiar jignite.

| RAY explică (pentru T0T):

Dorinta e involuntara man, poate ca da, multe din ele ne vad ca pe niste bancomate

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Păi nu e normal nici viceversa. E normală dorința însă e normal de asemenea să vezi și altceva la ele, adică ceea ce au în cap.

| RAY explică (pentru T0T):

Ce sa vad cat de ipocrite sunt multe din ele

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Păi atunci le-o zici bine dar la cât de pline de ele sunt nu te aștepta la răspunsuri pozitive din partea lor până nu scoți banul laughing Dar nu toate-s așa, oricum.

| RAY explică (pentru T0T):

Nu toate sunt asa desigur ca da, am o relatie buna cu golden e o fata sincera

| RAY explică (pentru T0T):

Man cand vezi atatea care prin promoveaza doar prin imaginea lor si se vand pe banii ce sa mai crezi, majoritatea ofera doar sex atat

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Dar obțin bani. Dacă nu ai ce să le oferi nu mai avea pretenții.

| RAY explică (pentru T0T):

Desi nici pretenții sa nu am daca nu am banii, money=sex

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Hai ca nu pe toti va dau banii afara din casa

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

O ranesti. Oricarei fata careia i-aispune asta a-i rani-o Mai ales daca ea te-ar iubi. Fetele sunt mai sensibile si mi se pare un gest oribil. Poate ca tu nu mai crezi in dragoste, dar ea exista independent de parerea ta.Si poate fata aia crede in ea. Daca ai fost ranit sau inselat sau mai stiu eu ce de o fata, nu inseamna ca de acum le vezi doar ca pe niste uenlte cu care iti satisfaci dorintele sexuale

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce sa ma iubeasca daca ne cunoasteam de o zi,eu i-am spus in fata adevarul,am intrebat-o sunt in lista prieteniei mi-a spus da? pai eu nu caut amicitie virtuala,prietenie doar sex de la sexul opus,asta e adevarul,asta imi doresc in prezent, nu am ranit pe nimeni cu nimic i-am vorbit frumos, multe fete se vand pe banii plus ca multe se remarca doar prin aspect fizic, apropo ce ofera o fata intr-o relatie, lasa-ma cu povestile tale cu iubirea, voi stati cu noi cat profitati apoi pa

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De asta ne raniti voi.Pentru ca sunt unii care vor "doar sex de la sexul opus".Noi nu vrem "doar sex de la sexul opus.Si nu stam cu voi ca sa profitam(nu toate, unele da).Ce beneficii am avea? Bani? Nu ma intereseaza si nu toate pun accent pe cat de bogat e tipul.Sex? Femeile nu se dau in vant dupa sex asa cum o fac baietii.Ne place, dar nu e o necesitate, nu e ca oxigenul, cum e pwntru voi.Dar ce ofera un baiat intr-o relatie? O fata poate sa ofere multe.Voi ce oferiti? Tu ce oferi? Sau doar vrei sa primesti sex

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Oferim ce avem material, numa o intarnire te costa 50 de ron mai si intrebi ce oferim, eu am spus daca nu va atrage ala fizic nu o faceti gratis, o fata ofera sex atat,fi serioasa atat oferiti si multa ipocrizie, minciuna, falscitate, teatru ieftin atat, de ce tot imi scrii de iubire nu inteleg voi nu simti asa ceva, stati doar din interes material cu un baiat apoi pa next

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mda falsitate ipocrizie nu? Te-am intrebat ce oferiti intr-o relatie, nu cand va duceti la o prostituata.Nu stam cu voi doar din interes material.Doamne,dupa cum de descrii s-ar zice ca suntem cele mai ipocrite, false, mincinoase si nemernice fiinte de pe planeta.Nici voi nu sunteti pertecti? Cati baieti ca si tine stau cu o fata doar pentru sex? Ranind-o astfel pe fata? Cati baieti parasesc fetele cand afla ca au ramas insarcinate? Cati baieti inseala fetele cu care au o relatie?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Doamene ce bine te-ai descris, meriti felicitari sincer

| RAY explică (pentru XTheAlex):

Ai dreptate, multe ipocrite, false, mincinoase online dar si real, in Romania nu cred ca am sa gasesc o fata sincera, serioasa

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da ma mai sunt si curvari de astia,ti-am spus ca prima oara cautam sex la o fata ca asa suntem programati biologic vorbind si ieri am discutat despre faptul ca noi confundam prima oara la pubertate iubirea cu sexul, noi credem ca dorinta sexuala =iubire, apoi dam de iubire si o descoperim, crezi ca daca fetele nu ne-ar atrage sexual ar mai sta un baiat cu o fata? pana la urma e scopul biologic sexul =reproducerea, desi da stam si pentru sex cu o fata nu vad nimic rau in asta, zi-mi ce rau vezi in asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mersi ca m-ai facut ipocrita, falsa, mincinoasa si nemernica. Poate ca ipocrit e altcineva...eu nu m-am descris pe mine ci viziunea pe care probabil o ai tu asupra mea sau asupra altor fete

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu vad nimic rau daca stai SI pentru sex cu o fata, vad ceva rau daca stau doar pentru sex cu o fata

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Asta spun si eu ca nu e nimic rau in a sta cu o fata pentru sex, dar nu asta e subiectul intrebari, eu altceva am intrebat, apropo nu te cunosc glumeam, nu te consider nici cu calitati bune nici rele pentru ca nu te cunosc, eu vorbeam de printesa aia care a vrut un amic virtual si eu i-am spus ca nu vreau asta si ca momentan vreau doar sex de la sexul opus atat

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hanhao):

Nu prea inteleg ce legatura are raspunsul tau cu ce am zis eu.Nu,evident ca nu am nevoie de bani pentru a face sex.Cu ce ma diferentiez de o prostituata? In principal, nu fac sex pentru bani, fac doar daca am niste sentimente.De ce m-ar interesa colega ta de servici nu stiu, pentru ca ai zis ca ea are 40 de ani si eu am cam cu 20 mai putin.Aha, sunt usor de inlocuit si de indepartat.Si voi sunteti la fel, crede-ma.Rareori gasesti baieti unici, care sa se distinga fata de ceilalti, si tu evident nu faci parte din ei.N-am zis decat ca nu sunt de acord cu Ray, nu sunt de acord cu ideea de a vrea doar sex de la sexul opus.Si totusi nu ray e cel care ma bate la cap, ci tu.De ce?

| RAY explică (pentru Hanhao):

Fi calm ca prosti, creduli, fraieri sunt multi, avem nevoie de ele pentru ca avem dorinta sexuala iar daca ele profita de asta bravo lor

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hanhao):

La tine vin pregatita sa te satisfac? Vin perfecta? Ma prestez perfect? Si pe urma plec? Fara "ifose de printesa"? Deci asta sunt pentru tine? Asta e o femeie pentru tine? O sclava? Ca si cum tu ai fi seful si datoria mea e sa-mi fac cat mai bine treaba, ca apoi sa ma arunci.Prefer sa te arunc eu, sa plec la altul care are alta mentalitate. Daca am o personalitate placuta voi gasi in tine un luptator? Un luptator pentru ce? Pentru mine? Pentru relatia noastra? Dar eu nu caut doar sex. Daca am o problema, o "drama", cu cine vrei sa o discut? Cu prietenele? Dar daca as vrea sa traiesc numai cu ele as fi lesbi.Cu vecinul de peste drum? Vreau sa o discut cu tine, vreau sa gasesc in tine un partener, nu un sef

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hanhao):

Tu crezi ca ce ti-am zis a fost ca sa te impresionez, ca sa iti demonstrez ca as fi candidata perfecta pentru tine? Nu vreau sa par o pereche perfecta, pentru ca nu sunt o pereche perfecta.Dar eu nu am zis ca nu vreau sa fac sex, doar ca vreau si sa vorbesc cu tine, sa nu fii de decor si sa prinzi viata doar in pat.Practic,le putem face in acelasi timp. Oricum nu asta e ideea, lui ray i-am zis doar ca nu sunt atrasa de ideea de a fii cu cineva DOAR pentru sex.De ce sa nu am o paisune pentru sex? Am atat timp cat nu sunt intr-o relatie cu cineva care doar asta vrea de la mine.Raport 1/1? Deci daca n-am chef azi de sex, azi nu mai vorbesc cu tine? Sau cum ar veni? O partida echivaleaza cu o conversatie? Nu vreau sa controlez relatia.Dar nu vreau nici ca tu s-o faci. Vreau sa fie egalitate si sa nu ma folosesti doar pentru placerea ta.De unde ai vrea sa stiu despre ce as discuta cu tine daca as fi intr-o relatie cu tine? Mai multe nu stiu in functie de evenimente.Sau in functie de ce vrei tu sa discuti cu mine. Eventual hotaram ce pisica ne luam. Apropo, ai maini nu? Deci si tu poti face mancare.Mai degraba pasiune pentru sex decat pentru gatit.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hanhao):

Tu vii de la munca si esti obosit? Si eu ce crezi ca fac, stau si ma uit la telenovele? Eu nu vin obosita? Dar totusi trebuie sa am chef de sex, insa doamne fereste sa ai si tu chef de vorba.N-am nevoie sa aduci tu banii in casa, cel putin nu pe toti. Daca vrei sa-ti gatesc foarte bine, dar sa nu te plangi daca nu-mi iese ca la masterchef.Pauze de liniste? De ce sa vrei asa ceva? Nu esti genul care ma scoate cu forta din casa ca sa ma duca in oras? Vrei crocodil? Te muti in alta casa, eu nu stau cu crocodilul.Sau il pui in lant, cat mai departe de mine.Totusi as cam vrea o pisica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hanhao):

Daca urlii viol ca eu vorbesc prea mult, sunt sanse mari fie sa ajungem la televizor ca cel mai tembel cuplu al anului, fie sa ne bage pe amandoi la psihiatrie.Sa vad cum ne scoate crocodilul tau de acolo

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hanhao):

A dar stiu sunteti foarte sexy cand in eu ma gandesc la servici,la probleme, la facturi la chestii de genul, iar voi va holbati la perete de parca el v-ar putea spune toate secretele universului.N-am sa te sacai, dar daca vad ca stai mai mult de o ora privind in gol o sa incep sa-mi fac griji.N-o sa te intreb in timpul sexului la ce te gandesti, banuiesc ca nu esti atat de dobitoc incat sa te gandesti la altceva in afara de ceea ce tocmai facem

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hanhao):

Serios? Normal ca stiu ca ai glumit, cine vrea un crocodil? Eu tot asta am facut, am glumit.Ma bucur ca si tu vrei o pisica

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hanhao):

Eu nu ma refeream ca ma scoti in oras la masa.Masa putem s-o mancam foarte bine si acasa.Ma refeream ca tu ai zis ca nu-ti place sa vorbesti mult, chestia asta se aplica doar la mine, sau si la alti oameni, prieteni etc? Nu vreau sa-mi rezolvi problemele

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hanhao):

Greu cu tine.

| XTheAlex a răspuns (pentru RAY):

Eu zic sa nu mai oferi așa multa sinceritate și iubire de la început.Ca Atuncia nu o să meargă...Sunt multe fete care te baga in seama doar că să facă mișto de tine, și eu m-am saturat de asta.Dar eu cred că o să întâlnești odată și odată în viața reală, că în cea virtuala nu prea mai ai cine să ai încredere...

| SG1995 a răspuns:

Ray tati nu ar fi mai usor sa incerci o prostituata, ai scapa de chin, desi te-ai faci cu un herpes sau un HIV... -_-

| RAY explică (pentru SG1995):

Ce chin man,nu am nici un chin, i-am spus ca nu caut amicitie virtuala si doar sex in prezent de la sexul opus, dar nu pot spune ca imi doresc sa fac sex, dar daca as avea ocazia as face dar fara implicari emotionale, m-am saturat de freinzone, daca nu atrag sexul opus asta e m-am impacat cu ideea

| RAY explică (pentru SG1995):

Nu as rezolva nimic daca as merge la curve da nu as mai fi virgin,as avea placere,as simti cum e sa faci sex si poate as lua vreo bts,in rest nu as rezolva nimic as deveni sclavul curvelor,as da banii pe ele,nu-mi doresc asta,am mai multe partii vad una ar vrea iubire, alta doar sex, alta nimic, alta i este frica de iubire, frica de respingere deja s-a cam saturat de respingere care doare foarte puternic, e greu sa ma intelegi stiu, sincer numai imi doresc relatie pe internet nici amicitie virtuala, golden e o surioara super sincer rar fata ca ea

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Hm nu ai fi neaparat sclavul lor, daca faci sex nu inseamna ca faci automat o dependenta, dar o experienta sexuala creste increderea in tine, ei bine nu am facut sex cu vreot tipa, dar am dansat cu una, eram corp la corp, evident a avut un efect puternic asupra mea, ca un drog ( nu ca m-as droga), dar m-am simtit mai increzator, si am trecut si peste sentimentele pentru frantuzoaica de care eram indragostit...
Uite iti dau o idee, posteaza pe un site de profil anunt ca vrei sa faci sex cu o tipa, evident cele mai dornice vor probabil tipele mature, dar macar ai experimenta ceva.

| RAY explică (pentru SG1995):

Eu ma cunosc man, repede dau in dependenta de orice imi provoaca placere si ma atasez repede de cineva, si daca nu e uman, de exemplu m-am atasat de pisicuta mea neagra asa dor mi-a fost cand a plecat

| RAY explică (pentru SG1995):

Am facut si acest experiment si cu adevarat maturele mi-au dat mesaj

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Pai iti urez succes si experienta placuta. :p

| Nemessys a răspuns:

Tu chiar nu ai invatat ca sinceritatea nu este apreciata in ziua de azi? Of of of... rolling on the floor

Tu recunosti ca vezi numai **** la ele, dar ele nu recunosc ca la noi vad doar portofelulwinking

| RAY explică (pentru Nemessys):

Saraca printesa poate acum plange, ea se astepta sa fiu bil gates sa vin cu limuzina la ea sa-i cant manele sa imi impart averea cu ea, da sinceritatea e urata asta vad, daca esti sincer esti un specimen daca esti badboy si esti ipocrit e ok

| GoldenZenith a răspuns:

Probabil pui prea mult accentul pe treaba asta cu atracția sexuală. thinking

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

E normal sunt baiat, dar daca imi doresc de la o fata in prezent nu vad ce e rau in asta

| 1231242 a răspuns:

Daca iti spun ca o femeie poate fi in acelasi timp urata,frumoasa,grasa,slaba,rea,buna, timida, tupeista ai zice ca-s nebun? Vezi tu, dar daca reflectezi la ce-am spus eu o sa intelei. Apropo Florin salam a spus-o, nu eu.