| anonim_4396 a întrebat:

Sa ma mai mint? Sa mai cred ca exista fete serioase,sincere? As vrea, nu doar sa cred si sa stiu,mai e cineva in situatia mea?

Poate o sa fiu facut nesimtit,imoral dar vad doar sex in sexul opus din pacate,nu as vrea asta,as vrea sa vad iubire,sinceritate, asta se ignora de societate, nimeni nu te crede, da vina pe tine.

Răspuns Câştigător
| 5ummerRain a răspuns:

E ciudat ca în ultima vreme am simtit și eu la fel în legătură cu sexul opus, cu cât mai mulți am cunoscut, cu atat mai mult increderea s-a risipit. Dar nu stiu, eu încerc sa nu ma gândesc la asta. Ma concentrez pe alte lucruri din viata mea și las sa vina de la sine. Dacă e sa vina, dacă nu, bine. Am învățat sa ma accept și sa accept viata asa cum e, și sa ma simt grozav chiar dacă nu am motive întemeiate. Îmi fac eu motive, motive de fericire exista la fiecare pas, depinde doar de perspectivă

| RAY a răspuns (pentru 5ummerRain):

O fata inteligenta

| RAY a răspuns (pentru 5ummerRain):

Cu satisfacerea dorintei sexuale cum stai?

| 5ummerRain a răspuns (pentru RAY):

Fac sport, foarte mult sport... Astfel imi consum energia. Și nefiind indragostita în momentul de față, nu am chiar așa o dorință sexuală

| RAY a răspuns (pentru 5ummerRain):

Ce varsta ai dominsoara?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incerci sa prinzi contact cu o tanara de calibrul tau, nu iti da raspuns, se uita la mesaj apoi te ignora, alta alta si alta toate fac asa. Daca e cu noroc sa prinzi raspuns ba sufera dupa fostul sau nu vrea relatie doar prietenie. E bataie de cap cu femeia de rand, sau femeia lu dumnezeu cum mai zic unii. La comun acord merge sexul ocazional dar nu sa te tina in suspans si sa nu vorbeasca cum trebuie doar prin vazut mesaj si nimic mai mult, inaintam in varsta si cand se va ruga vreuna de noi le respingem pe fata. Ni se umple si noua paharu cu tampeniile care le au in cap astea. O fata ideala e aia care sta in casa cu tine la un film, iesiti in oras intr-un concediu in alta tara sau activitati obisnuite gen film la cinematograf, mall shopping, mers la munte. Alea care vor chefuri vor aventuri stie ca altii se da la ele si apar problemele.

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Numai incerc nimic

| minrest a răspuns:

Barbatul si femeia sunt complementari. Nu are nimic daca un barbat curteaza o femeie pentru ca il atrage sexual, si cam atat, dupa cum nu deranjeaza ca femeia lasa sexul pe un plan secund, si ii accepta curtea pentru ca spera sa se ajunga la o relatie stabila. Daca vor ajunge la o relatie bazata pe sinceritate si respect, o sa fie si sex destul, pentru barbat, si stabilitate pentru femeie, si multe alte lucruri bune pentru amandoi.

| RAY a răspuns (pentru minrest):

Numai inteles

| mentholinks a răspuns:

Fii serios Ray. Uite ce a scris regele Solomon acum mii de ani "iata ce-mi cauta si acum sufletul si n-am gasit. Din o mie am gasit un om, dar o femeie n-am gasit in toate acestea." Da-ti si tu seama ca daca nu a gasit Solomon, cel mai mare rege din istorie, pe vremea aceea cand nu era toata nebunia de azi din mintea femeilor, cu siguranta nu vom gasi noi. Deci adevarul e clar, ori nu exista ori Dumnezeu stie ce se intampla cu ele.

| Emma30555 a răspuns:

Depinde ce îți dorești. Mai sunt fete care se axează doar pe un băiat cu care vor sa rămână. De obicei fetele nehotărâre se vad.

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Eu mereu mi am dorit o fata sincera, serioasa dar astea sunt basme

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Încă nu ai cunoscut o. Sunt convinsa ca exista fete serioase cum spui tu dar tine cont ca totuși nimeni nu e perfect

| Crackman a răspuns:

Exista, doar ca trebuie multa cautare. O mina de aur nu se gaseste la fiecare colt happy

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Există. Una la vreo 100. Așa că,winking caută, caută și o vei găsi pe aia din 100.
Acelaș lucru e și cu voi, bărbații! Oops, stai că nu trebuie să-mi vărs frustrările aici. tongue
Să revenim. Caut-o, într-o zi o vei găsi! Sunt sigură de asta! Fi puternic și vei găsi una!winking

| 420h2o a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Dar te rog eu, varsa-le ca sa-mi iau si eu avantlaughing

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Inca n-ai intalnit-o pe fata perfecta pentru tine, dar asta nu inseamna ca n-o vei intalni.winking

Răspuns utilizator avertizat