| kkkmakafull a întrebat:

In ochii vostri ce inseamna o fata frumoasa?

16 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Imperfecțiuni ce se armonizează perfect.

| Barblaster a răspuns:

Pai o fata frumoasa este pentru mine una care inca mai are un strop de inocenta.Asta da un aspect aparte asupro comportamentului.

Cat despre fizic - Parul de orice culoare(prefer saten) dar sa fie lung, ochi tot asa de orice culoare si restul sa se combine cu el insansi.Adica daca e una mai plinuta ar trebui sa aiba si forme mai mari. Iar una mai slaba ar fi o abominatie daca le-ar avea prea mari.

| Sburatorul a răspuns:

Ingrijita (fara mustata / barba / exces de cosuri sau machiaj ) si cu o privire care sa te faca sa ignori ce e in jurul tau.

| Geo17 a răspuns:

5 lucruri:
1.Blonda(par mai lung)
2. Ochi albastri
3.Sani
4. Fund
5. Picioare(de milioane(adica frumoasa).)

| kkkmakafull explică (pentru Geo17):

Pretentiosulelaughing

| Geo17 a răspuns (pentru kkkmakafull):

Eee...asra era fata de vis...Acuma si daca e altfel, daca e frumoasa mi-o place!winking

| Aurelian0709 a răspuns:

Eu vad numai fițe, figuri, și multa prostie.

| kkkmakafull explică (pentru Aurelian0709):

Dar sa zicem ca la caracter si la fizic? cum ar trebui sa fie caracterul ei?

| Aurelian0709 a răspuns (pentru kkkmakafull):

In general fetele frumoase sunt foarte pline de ele si te priveste de sus.
Daca le bagi in seama nici nu se uita la tine, se fac ca nu te aud, sau nu te vad.
In general fetele frumoase frecventează cluburile de fițe cu baietii care au ceva bani in buzunare.
Dar nici alea draguțe sau urate nu sunt mai prejos de astea frumoase.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Aurelian0709):

Ca bine zici happy

| kkkmakafull explică (pentru Aurelian0709):

Ai dreptate

| Pacioaca a răspuns (pentru kkkmakafull):

Sa fie buna rau

| Senaris a răspuns:

Hmm. aici depinde. Mie imi plac fetele slabe, nu foarte slabe ca scobitorile dar slabe. Par lung, oleaca mai jos de umeri de preferat, satena sau bruneta, imi plac si blondele, ochi de orice culoare, gropite in obraji. love struck Deja ma duce cu gandu la fata pe care o iubesc. Formele nu ma intereseaza, chiar deloc. happy

| Pacioaca a răspuns:

Sa fie de treaba si sa fie buna rau!

| Pacioaca a răspuns:

Sa fie buna
si de treaba

| AraabMuzik a răspuns:

Fata frumoasa e o fata frumoasa, ce intelegi tu prin frumoasa?straight face Atractiva, arata bine, forme. La caracter nu suntem foarte fitosi, nu asculta Justin Bieber, Nicki Minaj sau alti prosti de astia, nu va uitati la Twilight si daca vrei sa te mariti, fa'i un sandwich prietenului tau.