| kkkmakafull a întrebat:

In ochii vostri ce inseamna o fata frumoasa?trebuie neaparat sa aiba 1,70?ce parere aveti depsre fetele de 1,57?1.50?1,60 dar cat de cat dragute

5 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Am vazut ca un baschetbalist de vreo 2, 10 statea cu o femeie de 1, 50 cam,dc nu, ce conteaza inaltimea, daca cuiva ii place de acea fata o sa o placa asa cu e.

| Ramonna18 a răspuns:

Eu am 1.71 si sunt sigura ca nu toata lumea ma considera draguta laughing
nu conteaza inaltimea. conteaza ce fel de om esti! superficialitatile astea vor trece curand!

| ionut1134 a răspuns:

Daca sunt dragute n-are nimic daca au 1, 57 sau 1, 60 dar daca au mai mult de 14 ani sau 15 sunt cam micute eu am 13 ai am 1, 60 -1, 62 dar sunt baiat(crestem mai inalti dar nu toti)

| MyhayB a răspuns:

O fata frumoasa este o fata cu cu aspect placut si un caracter bun. Inaltimea nu este un lucru important, poate fi chiar neglijabil.

| ovidiu21q a răspuns:

Sunt mai simpatice decat cele de 1, 70