| Ginyy a întrebat:

In perioada fertila am facut sex neprotejat timp de 2 minute, apoi am pus prezervativul si a ejaculat in el dupa 10 minute. Deci exista risc de sarcina? Am mai pus o intrebare dar nu sunt lamurita nici acum, ofer funda.

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca nu a ejaculat nu ramai bortoasa

| neutrino a răspuns:

Desi minim, acest risc exista pentru ca celui mic ii sunt suficiente 2 minute sa-si faca de cap.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ati facut sex neprotejat, in perioada fertila, timp de 2 minute cu siguranta ca ai ramas gravida.

| SkyPilot a răspuns:

Se poate ramane din lichidul preejaculator al baiatului. Acst lichid ar putea conntine spermatozoizi. Am vazut o statistica in care sansele erau intre 4% si 20% in functie de ceea ce s-a intamplat exact.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Eu n-o sa va inteleg niciodata! Daca stiai ca esti in perioada fertila, de ce ai mai facut sex neprotejat?straight face
Posibilitatile sunt minime, dar riscul exista. Nu cred ca esti insarcinata, dar sper sa iti fie invatatura de minte!

| Quassaar a răspuns:

Fii atenta la raspuns... DAAAAAAA! EXISTA RISC DE SARCINA! Acum esti lamurita? happy

| Rainmaker a răspuns:

Sal Ginny!
Din nefericire exista o mare posibilitate sa ramai gravida si fara ca partenerul tau sa-si termine treaba. Exista un lichid care contine o mica cantitate de sperma, suficienta sa-ti provoace neajunsuri.

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Ti-am mai raspuns si in intrebarea cealalta: exista un risc, cu atat mai mult tu fiind in perioada fertila, chiar de el n-a ejaculat in tine