| carollina a întrebat:

In perioada in care un barbat are ejaculare precoce si ia tratament (pastile) trebuie sa aiba contacte sexuale cu partenera? sau dupa ce termina tratamentul tratamentul sa inceapa contactele?

2 răspunsuri:
| Gabbitzu a răspuns:

Gasesti mai multe imformati aici http://www.seximus.ro/articole/ejaculare_precoce_1.php... Nu pot comenta aiurea

| adina_4425 a răspuns:

Trebuie sa inceapa actul sexul dupa ce termina tratamentul ...deoarece daca face "SEX" tratamenutul poate sa nu isi faca efectul