| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un tratament care la incercat, si a dat rezultate pentru ejaculare precoce? Am vazut pe internet tot felul de spay-uri si pastile, dar nu sunt sigur de ele, pana nu aflu de la cineva care a folosit.

2 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

laughing Bhaaai Nea`Maricel! Incearca sa nu te gandestila ceeea ce vei urma sa faci, imagineaza-ti altceva sau "nu te gandi " la actiunea pe care o vei face! Nu te uita, la ce crezi kj te excita, si dai cu viteza intai! Sloww Nea`Maricel! Nu red ca sunt Tratamente, ci doar niste exercitii cv de genul "mastubeaza-te fara sa te gandestila nimica! Asta`i` toata magia! Fiecare om trece prin ea!

| ZOB a răspuns:

Cand ii dai la gaura, si simti ca iti vine, gandeste-te la mortaciuni, pensionari sau chiar animale.
Dar nu prea mult ca dupa devine fleashca.