| GaNgSty a întrebat:

In piata europa cam ce pret ar avea cutia de petarde cu 1 foc pe data 18-23?
Mai dati cateva amanunte daca se poate si de cutia cu 100 petarde de 3 focuri.
Sau unde pot gasi petarde cu maxim 1 leu pe data 18-23?
Funda! Scuzati categoria doar ca voi sunteti mai maturi si sunt mai mari sanse.

4 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Frate nu stiu la mine apar dupa 1 decembrie

nu stiu unde gasesti tu acum,

anul trecut am dat 2 lei pe aia cu 1 foc ( 60 bucati)

si 15 lei pe cutie cu 3 focuri( 100 bucati)

si m-am dus pe 29 decembrie si le daduse voie si la din astea mari, tunuri, bombe, dar mai pe sub mana nu la vedere,

deci ai rabdare ca dupa 20 dec gasesti ce vrei din astea mari bombe.

| MIkorunda a răspuns:

Deci:
1foc=3lei
2focuri=10 lei
3focuri=15 lei
4focuri=20 lei
5focuri=26lei
Sper ca te.am ajutat funda?

| BogdanYoo a răspuns:

Frate sunt scumpe eu le iau cu 30 de bani cutia de un focrolling on the floor

| Cenzurat91 a răspuns:

Fratilor vreau si eu vreo 100 de cutii la 1 leu daca veti carva sa imi dati ma gasiti Y! M pop_mihai_97