| Mamasita15 a întrebat:

In prezent am 14 ani
mama s-a despartit de tatal meu, si si-a gasit un altul:tatal meu vitreg
anul trecut tatal meu vitreg tot se dadea la mine ma saruta etc
tot anul trecut tatal vitreg m-a violat dar nu a dat in mine sau altele
iar mie mi-a placut cum a mers treaba
luna trecuta m-a intrebat daca am vrea s-o facem iar eu am acceptat
imi place la nebunie cum isi face treaba cu sexul
credeti ca sunt nebuna?

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu esti nebuna. esti distrusa pe viata! si o mare panarama desigur. happy

adevarul doare?

38 răspunsuri:
| JanTeo a răspuns:

Nu nebuna ci doar nimfomana sau curva alege tu!

| unarab40 a răspuns:

Din moment in care e strain fata de tine,,, ai voie dar cu unul mai tanar

| SweetHeartAlly a răspuns:

Asta este cea mai tare intrebare ti-as da 10 da tot curva ramai mama deci si fica cu a lui mama eu as fi innebunit pe bune si in primul rand mi-ar fi scarba mai ales daca ar fi unu de 30-40 de ani in fine fato faceti in trei ca asa e mai distractiv iti zic eu o sa va simtiti mai binelaughinglaughing daca le spui si asta colegilor tai o sa iti puna o noua porecla panarama iti spun eu laughing doamne ce penal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti nebuna daca n-o inviti si pe mamica ta la un "menage a trois". Adica, femeia aia ti-a dat viata, iar tu o privezi de placerea unei partide de sex in familie.

| stepfania a răspuns:

Da, cred ca esti nebuna

| sexoasa04 a răspuns:

Ee.nu esti nebuna, ce sa faci acum, asa e dragostea in ziua de azi.cu nabadai... pune-te pe treaba si apoi povesteste-ne si noua happy

| misanea18 a răspuns:

De tot

| alexalove14 a răspuns:

Cam da.Cum poti sa faci asta cu tatal tau e el vitreg dar totusi.Mama ta la ales pentru ea, nu pentru tine.Mai bine i-ai spune...Dar alegerea ta daca vrei sa profite de tine treaba ta.