| analia_6778 a întrebat:

In prezent o sumedenie de baieti se "indragostesc" de trupul fetelor... dar oare cam catzi dintre ei se indrgostesc si de sufletele lor? Prietenul meu imi spune mereu ca "sunt buna" si din cauza cuvintelor astea ne-am despartit de cateva ori eu nu le suport si de la un timp nu le mai zice si ma preseaza ca vrea sa o facem dar eu fiind virgina nu vreau nici nu sunt pregatita nici nu am varsta care trebuie.(16 ani), voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Toti sunt innebuniti dupa trupuri si sexhee hee Se leaga intre ele!
Da, nu e foarte placut sa iti zica cat de sexi esti cand tu ai vrea de fapt sa te 'vada pe tine' ci nu aparentele!
Poate e si putin superficial, dar e bine daca se schimba! E de-asemenea posibil ca el sa creada ca iti face placere cand te 'alinta' astfel!

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Mmm. Da esti cam mica la 16 ani.Si baietilor nu ai ce le face.Stii cum se zice? ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place.Noi suntem femei si e ceva absolut normal.Mai asteapta, nu te pripii. O relatie, mai ales daca e la inceput, nu se bazeaza pe sex. O sa ai timp sa te destrabalezi"hee hee. Acum traieste iubirea aceea pura...de adolescent.paa

| SnicK a răspuns:

Noh Dale INCOLO.
Prima data se indragosteste de trupul tau si apoi si de celelalte.
Ar fi culmea din prima sa-mi placa de sufletu unei fete. xD

| zuzuliana a răspuns:

Probabil vrea sa iti bata apropouri spune-i ca tu ca sa te culci cu un baiat vrei sa il cunosti, sa iti dea incredere si sa te faca iubita dupa toate acestea o sa te culci cu el. Daca insista atunci mai bine lasa-l ca inseamna ca numai asat si vrea de la tine...

| s.m. a răspuns:

Pai, asa is toti baietii, adica, cel putin la inceput. tu prima data nu te uiti la un baiat cum arata si mai apoi il cunosti mai bine? in fine. la partea cu sexu, eu zic sa mai astepti, adica, si eu sunt in exact aceeasi situatie ca si tine, bine, fac 17 ani in 2 luni, si vreau sa vad daca e in stare sa ma astepte cat vreau eu, numa asa pot sa-mi dau seama daca tine la mine cu adevarat, nu prin vorbe...ca nah, doar e baiathee hee. Daca e prea insistent, stii ce sa faci... da. i papuceii, ca nu te merita, daca te.ar merita, nu o sa te.ar sufoca cu asta, mai ales ca e vorba despre "prima data", si gandeste. te e unica perioada asta, si o sa tot ai timp de sex toata viata ta.asta cred eu :pwinking :*

| denisutzapisicutza a răspuns:

Cred ca esti prea mica pentru chestia aia. daca te preseaza cu asta despartiti-va devinitiv