| Dєєค a întrebat:

In primul rand scuzati categoria. Deci de azi dimineata dupa ce mananc ma arde pe gat. I don't want to see Am auzit ca trebuie facut un exudat dar eu nu pot sa fac fiindca fumez si parintii nu stiu, iar daca as face exudat parintii mai ar afla ca fumez. Exista alta cale incat sa imi treaca fara sa fie nevoie sa le spun parintilor? Niste pastilee?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| alexandra_2771 a răspuns:

Ia si tu niste miere. sau tantum sau strepsils sau bea ceai cald. thinking

5 răspunsuri:
| Dєєค explică:

Dolceboy, din moment ce fumezi timp de 7 luni aproape zilnic nu cred ca se duce in cateva zile...

| alexandra_2771 a răspuns:

Ia si tu niste tantum verde sau strepsils. sau bea ceai thinking

| Dolceboy a răspuns:

Dar daca nu ai mai fuma cateva zile? ai putea face si poate nu iti mai apare ca fumezi (doar o parere)

| AnnonnyMa a răspuns:

Nu stiu, da si eu fumezbig grin

| AnnonnyMa a răspuns:

U fumezi d 7 lunilaughing eu am 11 ani si in august fac un antonguelaughing