| MrSmith a întrebat:

In primul rand scuzati categoria, e cea mai vizitata si eu am nevoie de un raspuns cat mai rapid. happy
Deci: Tocmai ce mi-am luat un telefon Nokia C3 si gasesc 2 retele wireless, dar care sunt parolate. Cum as putea sa ma conectez fara sa stiu parola?
Dau funda! Multumesc anticipat. happy

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Salut! Nu vad ce cauta intrebarea ta aici avand in vedere tema forumului. Daca este accesata, este pentru tema aleasa... nu pentru astfel de probleme.Cine stie sa iti raspunda iti raspunde oriunde postezi intrebarea.Degeaba postezi la categoria "Dragoste si Sex" pentru ca e accesata, din moment ce intrebarea nu corespunde temei si prin urmare, lumea nu stie sa-ti raspunda pentru ca ei intra aici strict pentru Dragoste si Sex.

| darkest93 a răspuns:

Parolel sunt de la reteaua wirles deci nu ai cum, si eu am incercat cu un Motorola ve66 si nu merge. Singura sansa e sa gasesti si tu o retea ne protejata. Cauta la un prieten cu net de la click care are ruter wairles!
Sper ca te-am ajutat! FUNDA?