| Sedativ a întrebat:

In primul rand scuzati categoria.

Vreau sa va intreb daca a cumparat cineva dupa TPU.ro tabletea de la Evolio si anume EvoTab 2 si ce parere are despre ea, ma intereseaza in general bateria si cum tine WiFi-ul avand in vandere ca o s-o folosesc in general pentru internet, messenger si joculete...

Astept raspunsul vostru, dar va rog raspundeti numai cei care AVETI/ATI AVUT Evolio EvoTab2...

Dau funda la cineva care stie sa scrie corect in limba romana si care stie sa explice ca lumea...

Răspuns Câştigător
| flavius19992 a răspuns:

Salut prietene, am si eu tableta de o luna de zile si sincer sunt foarte multumit de ea. internetul merge perfect(wifi), bateria tine si 6-7 ore, m-am uitat la filme si este o calitate nemaipomenit de buna sunt si jocuri pe ea, si daca vrei o poti transforma si in GPS. Sunt multumit de ea si sicer cand m-am dus sa-mi iau am vrut sa-mi iau ceva cu 12 milioane dar mi-a zis tipu de acolo ca e mai slaba decat asta cu 6 milioane. Eu zic sa o iei ca daca nu o iei mai tarziu o sa-ti para rau.

1 răspuns:
| Sedativ explică:

Atunci asta ramane, multumesc mult sefule! Apreciez raspunsul tau de aceea te declar castigator ( moama ce rima )... sper numa s-o gasesc in stoc la eMag Showroom sau la Altex