| cFlorin a întrebat:

Care este diferenta intre Evolio EvoTab 1 si Evolio EvoTab 2? FUNDA!

1 răspuns:
| AstonMartin a răspuns:

Normal ca evotab 2, urmareste asta si vezi ce poate sa faca e in romana http://www.youtube.com/watch?v=U4NnCXi-iGo. Iti dau un sfat, daca vrei sa cumperi o tableta, citeste pe emag.ro pcgarage.ro sau pe forum softpedia, comentarile celor ce l-au cumparat, sau urmareste mai multe videouri pe youtube cu evotab2 si vezi ce stie sa faca. Bafta! Alte intrebari daca ai te ajut cu placere.