| FAQ1 a întrebat:

In primul rand vreau sa imi cer scuze ca nu am pus intrebarea la sectiunea potrivita, dar este foarte popularizata...

Sa trecem la subiect! Cum imi conving parintii sa ma lase sa ma duc la antrenamente de box? Am incercat sa le spun ca nu este o chestie atat de rea... dar mama mi-a spus in felul acesta "Eu intreg te-am facut, intreg te las" intr-un fel are sens dar daca dau peste un nebun pe strada ma sparge tot si nu mai sunt intreg... asa daca fac box invat si eu ceva tactici.

Deci daca se poate sa imi dati niste sfaturi despre cum as putea sa ii conving pe ai mei sa ma lase la antrenamentele de box!

4 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Daca faci box si te prinde unu pe drum mai puternic esti ca si mort in schimb iti recomand U. F. C este baia de strada

| miki_9255 a răspuns:

big grin n`ai specificat ce varsta aibig grin.intr-un fel parintii tai se gandesc ca boxul o sa "te schimbe". se gandesc poate ca o sa fi mai dur sau ceva de genubig grin.ai putea sa incerci karate. daca nu merge si nu merge cu boxul.ai putea sa mai vorbesti cu parintii tai.sa incerci sa le explici exact chestia asta.ca daca dai peste unu mai dus.si sa-i intrebi ce alternativa au ei pentru boxsmug si vezi ce iesebig grin bafta

| FAQ1 explică:

Am 15 ani

| ANdreyuztu a răspuns:

Deci le zici parintilor tai sa te lase pentru a invata sa te aperi poate vei face acest sport daca esti bine facut le ai cat de cat cu bataia happy