| IanSomerhalder a întrebat:

In primul rand vreau sa-mi cer scuze de categorie! Si sa trecem la subiect, vreau o fata care vrea sa slabeasca(ca sa slabim impreuna), m-am gandit k asa o sa fi-m mai ambitioasebig grin, si am si niste reguli ca sa puteti sa ma/ne ajutati/ajutam.1-Sa ai mai putin de 18 ani, 2-Sa fi la scl dupa amiaza si 3 cel mai imp sa fi fatalove struckps:sunt tot fata:*Deci cine se baga?

7 răspunsuri:
| kirra886 a răspuns:

Iti recomand sa te apuci singura de slabit fiindca numai de tine depinde daca vei fi tare sau nu. Inchipuieti ca colega ta nu va avea vointa puternica atunci ce vei face?

| BonneLess a răspuns:

Iti recomand sa consulti un prieten. straight face

| IanSomerhalder explică:

Nu mai am nevoie de"colege"

| maddaha a răspuns (pentru IanSomerhalder):

Tu ce varsta ai? si cate kg?happy

| IanSomerhalder explică (pentru maddaha):

14 ani si 67 kg, 1, 68inaltimebig grin

| maddaha a răspuns:

Tu ce varsta ai? si cate kg?thinking

| loldoareu99 a răspuns:

Eu as vrea sa te ajut PS sunt fata daca nu iti dai seama dupa nume