| DanielFlorescu a întrebat:

În principiu româncele preferă bărbații români sau cei din alte țări?

6 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Scoţieni şi irlandezi: Glenfiddich, Lagavulin, Aberlour... single malt să fie! Sau dacă nu-i single, măcar Jameson.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La al catalea cont esti cu intrebarile astea stupide, fara sens si fara nicio baza statistica provenite din frustrarile tale probabil?

| Violleta2022 a răspuns:

In principiu, romancele prefera barbatii de care se indragostesc, neavand nici o importanta daca sunt romani, sau de alta nationalitate.

| T0T a răspuns:

Eu cred că și peste 20 de ani o să te văd întrebând asta pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una prefer un roman, ma inteleg mai bine si e mult mai frumos cand ne declaram sentimentele pe romaneste...

| GrungyCacti a răspuns:

Singurul om care m-a atras in viata asta a fost olandez. Imi mai plac barbatii din Scandinavia. Rar mi-a placut de un roman.