| DarkGirl a întrebat:

In seara asta m-am certat cu toti prietenii apoi m-am intalnit cu iubitu si ne-am certat incant ne-am despartit, vorba aia "am ramas singura peste noapte" oare sunt blestemata? crying ma simt asa de singura

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ai avut o zi proasta! Se mai intampla. Dar noaptea toate pisicile sunt negre! Asteapta pana maine si reconsidera-ti atitudinea ta cu cei din jurul tau! Posibil sa fie vina ta pentru toate, dar este posibil sa-ti fi gresit si ceilalti. Culca-te acum si o sa vezi maine ca dracul nu este chiar asa de negru!

| butt3rfly16 a răspuns:

In niciun caz nu esti blestemata! Ai avut o zi mai urata in care sa zicem ca nu ai fost in "apele tale" si de aceea ti-a iesit totul prost. Dar este si maine o zi, te vei calma si vei incerca sa vezi unde ai gresit ca maine sa indrepti erorile provocate.Multa baftawinking

| anaid a răspuns:

Nu esti blestemata ai avut o zi proasta si ti-ai descarcat nervii pe cine ti-a iesit in calehappy
o sa treaca. Prietenii daca iti sunt prieteni adevarati or sa te inteleaga si orr sa te ierte iar iubitul daca te iubeste o sa te ierte si elhappy

| Dan a răspuns:

Nu esti singura, esti cu noi, TPU.ro! Noroc si fi mai activa pe TPU! happy

| Cretaker a răspuns:

S'ar putea sa fie din vina spiritului ala care te urmareste in fiecare noapte. E cu tine tot timpul, dar foarte rar ii simti prezenta.

*se incrunta*

...si daca zici ca n-a fost chestia asta de folos...atunci uita'te la H2O poate te calmeaza.

| lore23 a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti faci griji:* cu totii avem zile proaste.Prietenii tai si iubitul tau o sa inteleaga si totul o sa fie bine. O sa vezi.

| Glamour612 a răspuns:

E doar o zi proasta...maine trimite un mesaj la toti cu care te.ai certat si le zici ca nu ai fost in apele tale si iti pare rau, nu sti ce te-a apucathee heesucces:*:*

| lavi94 a răspuns:

Nu.nu esti blestemata. cel mai posibil ai avut o zi mai proasta, cum avem fiecarehappy!
Ai grija de tinehappy

| balonashhh [;;)] a răspuns:

Datorita stari tale de spiirti erai nervoasa si ti ai varsat nervi pe iubituutau din prostia asta v ati desp... vb maine cu el cu foarte mult calm si cereti scuze