| Chimilica a întrebat:

In sfarsit sunt fericita, va rog cat mai multe raspunsuri.
Sambata merg in club, m-am gandit sa ma imbrac extravagant in cat sa si pot dansa. Nu vreau sa ma laud sa credeti ca sunt o fitoasa dar am un mare talent in dans, toti spun asta. Cum pot sa ii atrag atentia baiatului pe care il plac? Cat mai multe sugestii. FuNda!

Răspuns Câştigător
| effect a răspuns:

Sincer nu cred ca daca te imbraci(adica mai mult dezbracata) ii vei atrage atentia
Nu l fa sa se uite la tine doar pentru asta
Incearca sa l atragi altfel
Poti deschide o discutie interesanta, ceva care sa ii placa si lui
Daca tot stii sa dansezi, impresioneaza-l cu asta :-)

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Daca te duci prea extravagant imbracata,s-ar putea sa creada ca esti o obisnuita a cluburilor si ca-ti place sa atragi privirile asupra ta. Tu trebuie sa te imbraci pentru el,cu ce-i place lui,de aceea cel mai indicat ar fi sa-l intrebi:draga,eu nu stiu cum sa ma imbrac:ce preferi? ceva elegant,sport,extravagant,sexy? Atentia unui baiat o atragi cu ceea cel atrage pe el,nu pe alti baieti. De aceea,invata sa-l cunosti. Poate ii plac fetele misterioase, poate ii plac fetele inteligente, poate ii plac fitoasele.cine stie?

| 2dmv a răspuns:

Nu stiu daca fix intr-un club tu il vei agata.Sunt baiat si daca as agata o fata pe jumate dezbracata intr-un club as sta cu ea doar in noaptea aceea, de dragul momentului.Mai bine mergeti la un film sau la un suc! Ce naiba, toti ne indragostim in clublaughing