| new_4316 a întrebat:

Vineri este o petrecere...cum pot sa ii atrag atentia baiatului pe care il plac?

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Aranjeaza-te dar nu exagera. Fi tu insati, sa te placa pentru ceea ce esti nu pentru ceea ce incerci sa fi. Ia-l la dans, baga-te in seama cu el, vorbiti!

| Relax_7124 a răspuns:

Pai imbracate mai sexy, aranjeazate corespunzator, si pune pe cineva sa vb cu el despre tine(sai spuna multe lucruri frumoase despre tine, sa il faca sa creada ca esti fata visurilor lui)

bafta!
funda?:03

| ProjectJackpot a răspuns:

Ofera-i atentie, danseaza cu el

Răspuns utilizator avertizat
| ganton a răspuns:

Imbraca-te ca o rapandula. Adica cum va imbracati voi fetele de obicei laughing.