| EuAlaStrain a întrebat:

In timp ce sarut o fata. ce ar trebui sa fac cu mainile? Ma rog am auzit raspunsuri de genu imbratiseaza. dar sa zicem ca vreau sa mai schimb? Dati-mi mai mult variante pls. dau fundita si voturi la cele mai bune raspunsuri happy

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Te poti juca cu parul ei, o poti mangaia usor cu un deget pe obraz sau o gathappyo poti tine de maini asa la mijloc la piept.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa o mangai mai umblii prin par, ii mai prinzi fundul.

| :X pinky love you :X a răspuns:

Poi poti sa o tii de gat \, sa o mangai pe corp, sa-i pui mana pe fund [ depinde daca seporta] sa o mangai pe obraz sa o tii pe ea de mana sau sa o aproprii pe ea de tine. e asa romanticlove struck

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ii iei capusorul in maini si o saruti sau o mangai pe par!

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Strangeo de gat happy

| ĺuЂĺřξ a răspuns:

Puneti minile in parul ei sau in jurul gatului fetelor le place asta succes love struck fuditza? love struck

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Dai din maini ca si cum ai zbura ^^

| SCOOBftw a răspuns:

Fa ce vrei.

Imbratiseaz`o sau pune-i mana pe fund laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa faci ceia ce simti daca o iubesti si te iubeste arata-i asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati putea sa aveti o viata reala sa nu mai cautati raspuns la orice pe forumuri frate happy. adica sincer fa ce simti tu.
tejoci cu parul; pui mana pe fund; mangaipegat/spate; iei in brate d'astea ce ai vrea mai mult?:\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex e mai simplu rolling on the floor