| sexychick_4075 a întrebat:

Cum pot strange multe voturi la un concurs in putin timp. Cele mai bune idei primesc fundita.Nu dati raspunsuri de genu roga-ti prietenii de pe mess sau schimbati ip si da de cate ori vrei u va roog mult :d

5 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Don'shoara concursurile sunt ca sa castige cei/-ele mai buni/-e, adica sa se faca o departajare intre cei care au anumite calitati si cei care nu au. Daca vrei sa castigi popularitate in ceva, fa acel lucru in fiecare zi, bine. Altfel ii pacalesti pe tine si pe ceilalati. Iti furi caciula cu alte cuvinte. Prefer sa ma opresc aici, sa nu mai spu 'fo prostie. Ai inteles?

| sexychick_4075 explică:

Concursul este un concurs pe net in care trebuie sa primesti voturi si castigi o excursie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi linkul concursului sa iti zic daca poate fi votat de mai multe ori pe zi de la acelasi calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, care din voi stie chaturi unde se poate vota la concursuri? astept sugestiile pe id meu de mess flore_floris2007

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe absolut ori ce calculator merge votat in concutd=s de mai multe ori si nu neaparat in mai mult de 12 ore proxy server iti zice ceva?//exista un program dar trebuie sa stii
cum sa il faci sa mearga se numeste ghicilaughing)) PROXY SWITCHER...deci gogogogo