| ElySiKazy a întrebat:

In timpul actului sexual e obligatoriu sa scoti sunete...adica sa gemi?laughing
vin de la sine sau cum?laughing

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e obligatoriu. Sunt persoane care gem si persoane care nu gem. Insa, in momente extrem de fierbinti, cam toata lumea scapa mici sunete, fiindca nu te poti abtine pur si simplu.

6 răspunsuri:
| Sonny a răspuns:

Cand o sa ai parte de asa ceva, o sa iti raspunzi singura la intrebari.

| Nebuneală a răspuns:

Te simti bine si nu stii ce sa faci si gemirolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu fa ca at cand esti pe wc sa vezi ce satisfacut va fi laughingrolling on the floor

| adelin2552 a răspuns:

Nu e neaparat, daca o sa simti te asigur eu ca o sa gemi