| anonim_4396 a întrebat:

In timpul actului sexual in cele mai multe cazuri fata poate sa singereze? si cit timp?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La dezvirginare/deflorare este posibil să sângerezi puţin.

În general, cantitatea de sânge este foarte mică, iar durata este scurtă - de cele mai multe ori nici nu vă opriţi pentru a vedea dacă sângerezi!

Oricum, aceste aspecte DIFERĂ de la o fată la alta!

Mai sunt şi "extreme" : uneori fata nu sângerează deloc ( sau nu la primul act sexual, doar la al 2-lea sau al 3-lea, etc ); ori cazuri în care sângerarea e mai abundentă şi trebuie să vă opriţi şi să-ţi pui un tampon intim...

1 răspuns:
| Anacond3 a răspuns:

Daca este virgina va sangera in momentul penetrarii.