| anonim_4396 a întrebat:

In timpul actului sexual prin ce baiatul intelege ca fata e virgina? toate caracteristicile as vrea sa le stiu. dau funda pentru cel mai bun raspuns, mersi anticipat

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Maothecat a răspuns:

In primul rand penisul intra mai greu in vagin pentru ca este stramt.In al 2lea rand, dupa ce penisul a penetrat de cateva ori vaginul himenul se rupe la unele fete si atunci o sa curga putin sange(tin sa specific ca nu la toate fetele se intampla)

| angelina_2665 a răspuns:

Sunt virgina dar totusi vreau sa stiu

| Andy_2640 a răspuns:

Iti paraie pasaricalaughing

| Haose a răspuns:

Se aude o paraitura cand faci actul prima oara, iar dupa asta iese niste sange.