| jon_3492 a întrebat:

In timpul actului sexual, s-a rupt prezervativul, inainte de ajaculare, la prima partida! Sunt sanse sa ramie insarcinata sau sa contactez vreo boala?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. Riscul este mai mic ca la un contact sexual neprotejat fara ejaculare (cam jumatate), dar nu zero.

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Bineinteles, depinde cat de repede ai observat ca s-a rupt prezervativul si depinde in ce perioada a ciclului menstrual era fata.

Răspuns utilizator avertizat
| TheSpecialOne a răspuns:

"sa ramie" insarcinata-esti oltean/moldovean big grin
Daca nu ai ejaculat acolo unde trebuie nu e insarcinata dar tu poti contacta boli.